חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

המגנזיום שלנו

מגנזיום 520 פלוס של ג'קוב ביוטי

מגנזיום Active Sport פלוס

התכשיר היחיד המכיל מגנזיום פטנטי בעל ספיגה מוכחת לתאים בתוספת סינרגטית של קו-אנזים Q10 + VITAMIN B6
שמאפשר ספיגה תוך תאית אופטימלית ובכך מאפשר ספיגה מוכחת במחקר מבוקר לתאים.מכיל בנוסף ויטמין B6
B6 מאפשר פעילות למניעת לחץ.מכיל קו אנזים Q10 יעיל לאנשים הנוטלים תרופות כנגד כולסטרול גבוה (סטטינים)
השילוב הוכח כמסייע בשמירה על תפקוד תקין של מערכת העצבים והקלה משמעותית במצבי לחץ.המגנזיום שלנו מספק את כמות המגנזיום היומית הנדרשת בכמוסה אחת וספיגה תוך תאית מוגברת.
מגנזיום הוא רכיב הכרחי לבריאות האדם ונחוץ לפעילות תקינה של הלב ולייצור אנרגיה בגוף.למה חשוב ליטול מגנזיום ?
המינרל החשוב שמאזן את לחץ הדם, שומר על העצמות והמפרקים, מחזק את המוח, מונע התכווצויות לא רצוניות ומרגיע מיגרנות.מגנזיום הוא מינרל מרכזי בגוף האדם, החיוני לתפקוד יום-יומי תקין ולפעילות תקינה של הלב ולייצור אנרגיה.המגנזיום מסייע ליותר מ300 תהליכים שונים בגופנו, וחסרונו בגוף משפיע כמעט על כל המערכות החל מהפרעות קצב בלב והפרעות בלחץ הדם, ירידה בצפיפות העצם, פגיעה במפרקים והתכווצויות שרירים בלתי רצוניות הגורמות לכאבים וחרדות
מגנזיום מוכר כמסייע ללב ולפעילות תקינה של שרירי הגוף כולל שרירי הלב והדם.
כמות תקינה של מגנזיום בגוף נדרשת, על מנת להבטיח שמירה על לחץ דם תקין.מחקרים מראים כי עליה ברמת המגנזיום מגבירה את יכולת הלמידה והזיכרון, וכן מעלה את היכולת הקוגניטיבית בכל הגילאים.תפקיד המגנזיום בגופנו
מגנזיום מווסת את לחץ הדם ואת תפוקת קצב הלב.
חוסר במגנזיום עשוי להתפתח עם העלייה בגיל, ואחד הסימנים לכך הוא התכווצויות בלתי רצוניות של שרירי הרגליים, בעיקר בלילה ובעת פעילות ספורטיבית.הוכח במחקר קליני – מגנזיום אוקסיד המספק 520 מיליגרם של מגנזיום עדיף על מגנזיום ציטראט. בבדיקת דם לא ניתן לגלות חוסר במגנזיום ולרוב האוכלוסייה בישראל חסר מגנזיום.

כאשר לא מגיעים להמלצה היומית דרך התזונה, ניתן לצרוך תוסף מגנזיום. יש לשים לב שבנטילה עם תרופות מסוימות עלולות להיות לתוספי מגנזיום תופעות לוואי.

    

 

דילוג לתוכן